10 Ocak 2008

ronaldinho" fenere gel n'ooolurr!


iyide n'olacak bu takım? bittik,acil bi transfer lazım.." özellikle de fenerbahçeli yazarlar(!) bu konuda kimseye papuç bırakmıyorlar. Takımın orta sahası çökmüş, ortada petrol kuyusu kadar kuyu varmış en az 3 futbolcu olmazsa takım küme düşecekmiş(!). Aslında düşünülmeden sırf konuşmuş olmak için söylenmiş yazılmış yazılar ve bitmeyecek gibi görünüyor.

Bu takım zaten bahsedilen futbolculardan yoksun değil miydi? appiah ve tümerin bir iki maç oynamışlığı var ama oynamadıkları zamanda kimse yokluklarını farketmedi bile. semih oynasın diye bi insan hakları mahkemesine gidilmediği kalmıştı ki o hayırlı sakatlık oldu da ülkemiz büyük bi dertten kurtuldu çok şükür.

Birincisi bu takımın kadrosu o kadar sığ değil, yeri en zor dolacak adam alex, e onun gibisi de zaten devre arası gelmez, gelsede bi tek kulübün tapusunu istemediği kalır şu dönemde çünkü
hiç bi kulüp takımına maximum katkı yapan kaliteli futbolcusunu kolay kolay en azından ucuza
vermez. belki bir transfer düşünülebilir , o transferde biraz kulübe için yapılmış olur.

Şu aşamada eldeki futbolculardan alınacak en üst verimi almayı düşünmek ve -bence- yeterince geniş olan bu kadrodaki tüm futbolculardan faydalanmak gerekir..

fenerbahçe zaten 2.tura çıkarak bu seneki başarıyı yakaladı bundan sonraki üst tura çıkmayı başarmak piyangoda büyük ikramiyeyi yakalamak olur. Zira bu kadronun yapabileceği en yüksek başarı bu arena için burası, eldeki kadronun bu turdaki rakiplere oranla yarışma gücü
biraz daha zayıf, takdir edersiniz ki -milan ,barca, r.madrid...-gibi takımlar bu yarışmanın favorileri. Kadroları, kulüp kasaları, geçmişleri, tecrübeleri şu aşamada bizden çok ötede..

O yüzden bu iki maçı hiç skora bakmadan zevkle seyredeceğim...


Hiç yorum yok: